Poradnia psychologiczna w Warszawie

Witamy na stronie Akademii Saskiej!

Nasza placówka jest poradnią psychologiczną z siedzibą w Warszawie na Saskiej Kępie. W naszej poradni przyjmują doświadczeni i certyfikowani psychologowie oraz psychoterapeuci, specjaliści od psychologii klinicznej, terapii indywidualnej oraz grupowej. Akademia Saska zapewnia również pomoc seksuologa oraz dietetyka.

Poradnia psychologiczna Akademia Saska, to miejsce, gdzie każdy poczuć się może jak u siebie w domu. Przyjazne i ciepłe wnętrza zapewniają komfortowe warunki dla pracy z psychologiem lub terapeutą. Do budynku prowadzi dyskretne wejście, a zawsze otwarte dla gości drzwi poradni znajdują się w sąsiedztwie tylko jednego lokalu. Dyskrecja i prywatność naszych gości to dla nas podstawa.

Praca z psychologami i psychoterapeutami Akademii Saskiej daje szanse na powrót do zdrowia w sferze psychicznej, ułatwiają przezwyciężenie trudności i problemów w życiu osobistym i zawodowym. Nasi specjaliści zapewniają pomoc i wsparcie w licznych problemach sfery psychicznej, uzdrawiają relację dzięki terapii dla par i małżeństw, pomagają radzić sobie z trudnymi przeżyciami i problemami.

Akademia Saska oferuje kompleksową pomoc z zakresu psychoterapii krótko i długoterminowej. Świadczymy usługi z zakresu diagnozy i pomocy psychologicznej. Prowadzimy terapię grupową i indywidualną, systematycznie organizujemy warsztaty i grupy wsparcia.

Więcej o usługach poradni psychologicznej Akademia Saska można znaleźć w zakładce OFERTA.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi psychologami.

Zapisy. Sekretariat Akademia Saska:
tel. kom. 515 666 315, tel. (22) 672-97-62

 

Psychoterapia Warszawa – zapraszamy do skorzystania z psychoterapii indywidualnej i grupowej.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,